09128050971

راهنمای انتخاب تقویم رومیزی تبلیغاتی

 تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست؟

کاربرد تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از شگردهای است که اغلب شرکت ها و سازمان ها برای برندسازی و معرفی خود به مشتریان و سایر رقبا بکار می برند. این نوع تقویم ها به خاطر مقرون به صرفه بودن و تنوع زیاد، بسیار محبوبیت دارد. آنها جزو ابزار تبلیغاتی هستند که پیوسته برندها را به مخاطبان و مشتریان یادآوری می کنند. ویژگی منحصر به فرد این تقویم ها این است که در یک نگاه می توان تمام روزهای سال را مرور کرد. به ویژه تقویم های رومیزی اختصاصی با داشتن جای یادداشت، خاص بودن را کاملا نشان می دهند. سوالی که در ذهن بیشتر مشتریان به وجود می آید این است که یک تقویم رومیزی تبلیغاتی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

تقویم رومیزی تبلیغاتی

خصوصیات تقویم های رومیزی تبلیغاتی

اولین نکته ای که در یک تقویم رومیزی تبلیغاتی باید رعایت شود، استانداردهای چاپ آن است. در واقع مهم ترین مسئله، طراحی محصولات چاپی مثل سررسید و تقویم است؛ زیرا عدم رعایت استانداردها و طراحی های نادرست هنگام برش و صحافی، تولیدکنندگان با چالش روبه رو می شوند. از آنجا که تقویم های تبلیغاتی برای معرفی محصولات یا خدمات یک مجموعه است، باید بر روی پایه تقویم متون، لوگوی تجاری و رنگ مجموعه توسط سفارش دهندگان درج شوند. جنس کاغذ نکته مهم دیگری است که در چاپ تقویم تاثیر دارد. جنس کاغذ با توجه به طراحی و درخواست مشتریان تعیین می شود.

در تولید تقویم رومیزی تبلیغاتی جذابیت و استحکام اهمیت خاصی دارد، به همین خاطر از روکش استفاده می شود. برای تقویم های رومیزی تبلیغاتی به خصوص نوع اختصاصی، فویل های طلاکوب و نقره کوب بیشتر به کار می روند. آخرین نکته مربوط به تعداد تیراژ تقویم ها است که این گزینه نیز با توجه به نوع مصرف و چاپ متغیر می باشد. در تبلیغات، نوع تجارت و کسب وکارها مورد توجه هستند که در چاپ انواع تقویم نیز لحاظ می شوند. در صحافی تقویم های رومیزی از پانچ و فنر استفاده می شود. شرکت های چاپ برای جذابیت و زیباتر دیده شدن آنها معمولا فنرهای رنگی یا فنر دو تکه به کار می برند. داخل پایه تقویم نیز رنگ های شاد جلوه زیبایی به تقویم ها می دهند؛ اما انتخاب آنها بستگی به سفارش مشتریان دارد.

بیشترین تقویم های رومیزی تبلیغاتی که سفارش داده می شوند

از جمله تقویم هایی که به عنوان هدایای تبلیغاتی سفارش داده می شوند، شامل انواع تقویم های پایه دار مانند رومیزی پایه چوبی، اداری، پلکسی، زیردستی، پایه نرم و سخت است. تقویم رومیزی پایه چوبی در دو مدل هفته شمار و ماه شمار با پایه های چوبی بسیار جذاب تولید می شوند. پایه های چوبی در انواع تقویم های رومیزی مثل مدل فانتزی، اداری، پایه دار و زیردستی به کار می روند. به صورت اختصاصی می توانید برند و لوگو مجموعه را روی پایه حکاکی کنید. یکی از محبوب ترین انواع تقویم ها مدل پلکسی است که با یک پایه پلاستیک شفاف و شیشه ای بسیار جذاب دیده می شوند. قیمت مناسب چاپ انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی برای تمامی مشتریان اهمیت دارد.

جهت سفارش گذاری با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *