09128050971

سررسید اختصاصی 1402

سررسید اختصاصی چیست؟  

برخی مدیران، صاحبان مشاغل و کسب و کارها برای برندسازی فعالیت خود سررسید های اختصاصی چاپ می کنند. در واقع سررسید اختصاصی مطابق با ویژگی ها، طراحی و درخواست سفارش دهنده منتشر می شوند. شما نیز اگر مدل یا طرح خاصی مد نظرتان است، می توانید آن را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهید تا مطابق با سلیقه تان چاپ کنند.

برجسته ترین خصوصیت سررسید اختصاصی، قابل استفاده بودن در طول سال است. این ویژگی سبب می شود، سالنامه اختصاصی تان بر روی میز مشتریان و حتی رقبا خودنمایی کند. با هر بار یادداشت، آنها مجموعه شما را به خاطر می آورند. چاپ سر رسید به صورت اختصاصی یک آیین قدیمی است که جزو بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شود. لوگو، طرح جلد، عکس های داخل سر رسید و رنگ های فوق العاده سر رسیدها همیشه جذاب هستند.

گاهی این سوال به ذهن مخاطبان خطور می کند که چرا هر سال بر علاقه مندی سازمان ها، شرکت ها و صاحبان حرفه ها برای چاپ سررسید اختصاصی افزوده می شود؟ افزایش قیمت خرید برخی از هدایای تبلیغاتی، باعث شده تا هنوز سالنامه بهترین گزینه برای شناساندن باشد. اگر هنوز هم فکر می کنید که در ذهن مشتریان چگونه ثبت شوید، چاپ سررسیدهای اختصاصی به صرفه ترین، مناسب ترین و جذاب ترین انتخاب است. فقط نکته ای که باید به آن توجه کنید، تفاوت بین سر رسیدهای اختصاصی با سفارشی است. حکاکی لوگو روی جلد، چاپ لوگو در صفحات داخلی، اضافه کردن لت گلاسه، اضافه کردن اوراق اضافه و از این دست کارهای خاص، سر رسید شما را سفارشی می کند؛ ولی انتشار سر رسید با آنچه مد نظر سفارش دهنده است، یک سر رسید اختصاصی می باشد.

خرید سررسید اختصاصی 1402

یک سر رسید اختصاصی چه ویژگی هایی دارد؟

سررسید اختصاصی همان دفترچه های یادداشت هستند که در آن تقویم روز و تاریخ موجود است. صفحات داخلی به تمام مناسبت های ایران و جهان اشاره می کند. در یک سر رسید مخصوص تمامی شرکت ها با توجه به نوع فعالیت و نیازهای مشتریان، اطلاعات کاربردی و مهم را به چاپ می رسانند. جدول های مهندسی، اشعار و سخنان بزرگان، اطلاعات کشاورزی و تلفن های ضروری نیز به سر رسیدهای اختصاصی افزوده می شوند. بارزترین نوع سالنامه های اختصاصی، سر رسیدهای پزشکی، مهندسی، آموزشی، مدیران، دستیار، ورزشی و تعیین وقت بیمار هستند. مهم ترین شاخص هایی که در چاپ سررسید اختصاصی توجه می شود، عبارت است از:

  • اندازه اختصاصی
  • جلد اختصاصی
  • صفحات داخلی اختصاصی
  • تعیین رنگ
  • کاغذ اختصاصی
  • دوخت جلد
  • اضافه کردن جای خودکار
  • اضافه کردن روبان به سررسید

بهترین زمان برای چاپ سررسید اختصاصی نیمه دوم سال است که تولیدکنندگان زمان کافی برای بررسی متریال سالنامه، جلدسازی، طراحی و چاپ لت گلاسه، روبان، نوع دوخت و سایر موارد داشته باشند. چنانچه به موقع سر رسید مورد نظرتان را سفارش دهید، با شلوغی پایان سال چاپخانه ها روبه رو نمی شوید. همچنین با این کار زودتر از رقبای خود با مشتریان ارتباط برقرار می کنید. در خصوص تولید سالنامه اختصاصی باید به این نکته توجه کنید که چاپ سررسیدهای مخصوص با تیتراژهای بالا مقرون به صرفه است.

جهت سفارش گذاری با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *